- ANTALYA'nın Serik ilçesinde dün gece kaybolan alzheimer hastası T.K., evinden 5 kilometre uzaklıkta jandarma tarafından sağlıklı şekilde bulundu.Serik İlçesi Gebiz mahallesinde ikamet eden ve dün saat 21.30 sıralarında kaybolan alzehimer hastası T.K. için Serik ilçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Asayiş Timleri, Jandarma Arama Kurtarma (JAK), Jandarma Komando Timleri, AFAD ve gönüllü STK'lar ile JASAT ekiplerince kapsamlı arama başlatıldı. T.K., yoğun arama sonrasında saat 00.30 sıralarında Gebiz mahallesindeki evine yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta sağlıklı halde bulundu.
Gündem
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 13:50
Kayıp alzheimer hastası bulundu
ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'nın Serik ilçesinde dün gece kaybolan alzheimer hastası T
Gündem
11 Haziran 2024 - 13:50