ELMALI Ziraat Odası Başkanlığı görevine Mustafa Yılmaz getirildi.
Salih Kurubaş'ın belediye başkanlığı aday adaylığı için istifasının ardından oda yönetimi tarafından Elmalı Ziraat Odası Başkanlığı görevine Mustafa Yılmaz getirildi. Görevine başlayan Başkan Yılmaz, eski başkan Salih Kuruba'ya yaptığı çalışmalar için teşekkür etti. Kendisinin de çiftçi olduğunu belirten Yılmaz, "Çiftçilerimizin sorunlarına çözüm noktasında onlarla istişare halinde olacağız ve onlar için en iyi hizmeti ekip arkadaşlarımızla beraber vereceğiz" dedi.
Gündem
Yayınlanma: 16 Aralık 2023 - 15:20
Elmalı Ziraat Odası'nda Yılmaz dönemi
Gündem
16 Aralık 2023 - 15:20
İlginizi Çekebilir