ANTALYA'da asker uğurlayan bir grup genç, araçlarıyla konvoy yaparken şehir merkezindeki alt geçidi trafiğe kapattı, o anlar cep telefonuyla kayda alındı.
Muratpaşa ilçesi Tonguç Caddesi'nde dün akşam saatlerinde asker uğurlaması için araçlarıyla konvoy yapan bir grup genç, Tonguç 2 Alt Geçidi'ni durarak trafiğe kapattı. Araçlarını geçidin kenarına park eden gençler, telefonları ile fotoğraf çekindi ve maytap patlattı. Bir süre sonra konvoya katılıp uzaklaşan gençler tepki çekti.
Gündem
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 09:45
Asker uğurlamasında yol kapattılar
Gündem
06 Şubat 2024 - 09:45
İlginizi Çekebilir